Rady a tipy

18.01.2016
Oprýskaný lak zábradlí, již po několika letech užívání, se stává noční můrou obyvatel a majitelů domů. Zvlášť v současné době, kdy jsou domy zateplovány, je demontáž a zpětná montáž poškozeného zábradlí komplikovanou a nákladnou záležitostí.
03.07.2015
Obvykle si lidé jako první kritérium výběru stanoví nízkou cenu. A obvykle následně pláčou nad polámanými lacinými plasty, slabými plechy či rezavějícími součástkami. Oproti tomu zasklívací systém Aluminco patří na trhu mezi špičkové a zároveň cenově stále dostupné řešení. Poměr cena / výkon tohoto zasklení patří na našem trhu mezi nejpříznivější.
03.07.2015
Rozmýšlíte se, zda-li má význam investovat do dodatečného zasklení Vašeho balkonu nebo lodžie? Dovolte tedy, abychom Vám ve stručnosti představili základní výhody zasklení.
22.09.2014
Věděli jste, že životnost panelových domů postavených v České republice byla plánována na několik desítek let, po jejichž uplynutí se počítalo s jejich přestavbou či demolicí? V současné době tak velké množství bytových domů nutně potřebuje revitalizaci. Pokud jste majitelem takového domu a plánujete jeho úpravy, rádi bychom vám nabídli naše špičkové služby v oblasti revitalizace lodžií či balkonů, zábradlí, vstupů či jakýchkoliv hliníkových doplňků.
02.09.2014
Značka ALUMINCO pro vás nevyrábí jen hliníková zábradlí, zasklení či závěsné balkony, ale také praktické doplňky. Kromě okapnic, zábran pro květináče, vstupních portálů, stříšek nad vchod a dalších užitečných výrobků pro vás máme několik typů podokenních či lodžiových sušáků na prádlo.
1