03.07.2015

Čím se řídit při výběru zasklení?

Image 0

Obvykle si lidé jako první kritérium výběru stanoví nízkou cenu. A obvykle následně pláčou nad polámanými lacinými plasty, slabými plechy či rezavějícími součástkami. Oproti tomu zasklívací systém Aluminco patří na trhu mezi špičkové a zároveň cenově stále dostupné řešení. Poměr cena / výkon tohoto zasklení patří na našem trhu mezi nejpříznivější.

Ve srovnání s konkurenčními výrobky má zasklívací systém firmy Aluminco následující výhody:
Elegantní design a snadné ovládání

Zasklívací systém Aluminco je první bezrámový systém zasklení vyvinutý v České republice. Systém je vyroben z hliníkových profilů v komaxitové barvě - odstín stříbrného eloxu. 

 ·        Ve stropní části zasklení není výhybka.

·         Pojezdy umožňují snadný pohyb skel přes rohy balkónů.

·        Snadné otevírání na straně, kterou si zákazník vybere.

·        Jednoduchá fixace otevřených skel do parkovacího mechanismu.

Vysoká kvalita technického provedení

Řemeslná výroba našeho zasklení je prováděna přímo v České republice. Celohliníkový systém je vyroben z robustních profilů, tím pádem vysoce odolný všem vnějším vlivům.

Doplňky

K systému máme připravenou celou řadu doplňků pro Váš balkón, jako jsou okapnice navazující na spodní profil s možností dodání v barvě zábradlí. Vyrábíme a montujeme také kompatibilní zábradlí s několika druhy výplní, elegantní sušáky na prádlo, a mnohé další výrobky, které naleznete na našich webových stránkách.

Bezúdržbovost

Jediná údržba, kterou můžete provádět podle vlastního uvážení, je mytí oken vlažnou vodou.

Pokud Vás náš systém zasklení zaujal, neváhejte a kontaktujte nás s žádostí o orientační cenovou nabídku. Zpracování cenové nabídky je ZDARMA. K jejímu vyhotovení nám prosím zašlete následující údaje: tvar zasklení (rovné nebo U), rozměry stavebního otvoru včetně výšky, patro a adresu montáže.

Image 1 Image 2 Image 3 Image 4