22.09.2014

Plánujete výběrové řízení na revitalizaci bytového domu?

Image 0

Věděli jste, že životnost panelových domů postavených v České republice byla plánována na několik desítek let, po jejichž uplynutí se počítalo s jejich přestavbou či demolicí? V současné době tak velké množství bytových domů nutně potřebuje revitalizaci. Pokud jste majitelem takového domu a plánujete jeho úpravy, rádi bychom vám nabídli naše špičkové služby v oblasti revitalizace lodžií či balkonů, zábradlí, vstupů či jakýchkoliv hliníkových doplňků.

Aluminco je předním výrobcem hliníkových systémů s více než patnáctiletou zkušeností. Klademe důraz především na použité materiály a výslednou kvalitu našich výrobků, která je neustále kontrolována a řádně podrobována zkouškám v akreditovaných zkušebnách. Pro revitalizaci vašeho bytového domu vám dodáme hliníkové konstrukce, jako jsou ploty, brány a zábradlí založené na variabilním bezúdržbovém hliníkovém systému. Naší specialitou jsou sekční zábradlí vhodná pro všechny typy balkonů a teras a také celohliníkový zasklívací systém Aluminco s elegantním designem, který zvýší užitnou plochu bytů a dosáhne celoroční úspory energie. Dále vám můžeme nabídnout originální vylepšení, jako jsou podokenní či lodžiové sušáky, balkonové mezistěny, stříšky nad vchod, vstupní portály, zábrany pro květináče a další praktické doplňky. O kvalitě našich hliníkových konstrukčních systémů svědčí řada certifikátů.

Díky kvalitnímu provedení našich hliníkových výrobků vám pomůžeme prodloužit životnost stavby o desítky let, zvýšíme užitnou plochu bytů, zlepšíme technický i estetický stav vaší nemovitosti a tak i tržní hodnotu bytů. V průběhu 15 let jsme se podíleli na velkém počtu revitalizací, jedním z našich dlouhodobých spokojených zákazníků je Stavební firma Haase s.r.o., jedna z nejvýznamnějších stavebních společností ve Východočeském kraji.

Nabízíme vám nejen dlouhodobé zkušenosti a kvalitní produkty, ale také individuální přístup při realizaci vašich zakázek a precizní řemeslné zpracování. Pokud plánujete výběrové řízení na revitalizaci bytového domu, pozvěte nás do tendru, rádi vám zdarma vypracujeme návrh řešení i cenovou kalkulaci a přesvědčíme vás o kvalitě naší práce.