02.09.2014

Vyberte si praktický sušák na prádlo

Image 0

Značka ALUMINCO pro vás nevyrábí jen hliníková zábradlí, zasklení či závěsné balkony, ale také praktické doplňky. Kromě okapnic, zábran pro květináče, vstupních portálů, stříšek nad vchod a dalších užitečných výrobků pro vás máme několik typů podokenních či lodžiových sušáků na prádlo.

Hliníkovou konstrukci včetně sušáků na prádlo dokážeme vyrobit na míru, máme pro vás však i stálou nabídku sušáků. Pokud máte lodžii, určitě byste měli využít její možnosti a ušetřit tak prostor v bytě. Proto vyrábíme hned několik typů lodžiových sušáků. Sušák FLEX je určen pro jakýkoliv typ balkonů a lodžií. Jeho výhodou je možnost odsunutí šňůr díky posuvným jezdcům, na které jsou šňůry připevněny. To oceníte zejména, pokud máte zasklený balkon a chcete zasklení otevřít. Lodžiový sušák miniFLEX se od předchozího typu liší jen v designu, jedná se o ekonomičtější variantu verze FLEX. Pokud dáváte přednost sušáku s upevněnými šňůrami, doporučujeme verzi sušáku FIX, kde se šňůra provléká jednotlivými otvory.

Uvědomujeme si, že ne každý má lodžii či balkon, a proto máme v nabídce také podokenní sušáky. Opět nabízíme dvě verze – FLEX a FIX. U typu FLEX jsou šňůry připevněny pomocí posuvných jezdců, díky čemuž je lze při věšení prádla přisunout. Sušák tak umožňuje velmi snadné věšení prádla, při kterém se nemusíte tolik vyklánět z okna. U typu FIX je šňůra opět provlečena jednotlivými otvory. U všech typů našich sušáků si můžete dle potřeby a technických možností určit počet šňůr.

Ani tak jste si z naší nabídky sušáků nevybrali? Naštěstí vám dokážeme vyjít vstříc a vyrobit vám sušák na míru. Produkt nejprve navrhneme v našem projekčním oddělení a po vašem schválení jej předáme do výroby. Individuální přístup je totiž spolu s precizním řemeslným zpracováním základem našich služeb. Navíc je montáž našich sušáků velmi jednoduchá a zvládnete ji během několika málo chvil.

Image 1 Image 2