Hliníkové konstrukce

Uvádíme na trh celohliníkový parapet s hliníkovými bočnicemi se zadním i bočním těsněním.
Skleněné stříšky nad vchod patří mezi vysoce ceněné produkty s perfektními uživatelskými vlastnostmi. Mezi ty patří především:
Skleněné stříšky nad vchod patří mezi vysoce ceněné produkty s perfektními uživatelskými vlastnostmi. Mezi ty patří především:
Pro balkony a lodžie společné pro dva byty vyrábíme mezistěny. Vzhledem k tomu, že rozměry těchto mezistěn jsou naprosto individuální, vyrábí se vždy na míru dle specifikace zákazníka.
Vyrábíme mříže nad zábradlí, předokenní, případně i jiné typy dle potřeb zákazníka. Mříž KLASIK je tvořena obvodovým rámem a jedním horizontálním profilem, mezi které je svařena tyčová výplň.
Vyrábíme mříže nad zábradlí, předokenní, případně i jiné typy dle potřeb zákazníka. Mříž TREND je tvořena obvodovým rámem a tyčovou výplní ve tvaru cihlové zdi.
Vyrábíme mříže nad zábradlí, předokenní, případně i jiné typy dle potřeb zákazníka. Mříž HUSÍ KRK je tvořena obvodovým rámem a speciální tyčovou výplní, která je ohýbaná do tvaru tzv. "husích krků".
Hliníkové plotové výplně se stávájí v dnešní době stále oblíbenějšími. Správně zvolená plotová výplň perfektně zdůrazní styl domu a přidává mu na eleganci. Díky kvalitní povrchové úpravě jsou dlouhodobě bezúdržbové.
Tento sortiment vyrábíme ze speciálních i standardních profilů. Plně se přizpůsobujeme požadavkům zákazníka.
Z hliníkových profilů a odlitků jsme schopni vyrobit prakticky cokoliv. Pro tyto výrobky máme špičkové vybaveni a plně se přizpůsobujeme požadavkům zákazníka.