Služby

Uvádíme na trh celohliníkový parapet s hliníkovými bočnicemi se zadním i bočním těsněním.
Skleněné stříšky nad vchod patří mezi vysoce ceněné produkty s perfektními uživatelskými vlastnostmi. Mezi ty patří především:
Skleněné stříšky nad vchod patří mezi vysoce ceněné produkty s perfektními uživatelskými vlastnostmi. Mezi ty patří především:
Pro balkony a lodžie společné pro dva byty vyrábíme mezistěny. Vzhledem k tomu, že rozměry těchto mezistěn jsou naprosto individuální, vyrábí se vždy na míru dle specifikace zákazníka.
Vyrábíme mříže nad zábradlí, předokenní, případně i jiné typy dle potřeb zákazníka. Mříž KLASIK je tvořena obvodovým rámem a jedním horizontálním profilem, mezi které je svařena tyčová výplň.
Vyrábíme mříže nad zábradlí, předokenní, případně i jiné typy dle potřeb zákazníka. Mříž TREND je tvořena obvodovým rámem a tyčovou výplní ve tvaru cihlové zdi.
Vyrábíme mříže nad zábradlí, předokenní, případně i jiné typy dle potřeb zákazníka. Mříž HUSÍ KRK je tvořena obvodovým rámem a speciální tyčovou výplní, která je ohýbaná do tvaru tzv. "husích krků".
Hliníkové plotové výplně se stávájí v dnešní době stále oblíbenějšími. Správně zvolená plotová výplň perfektně zdůrazní styl domu a přidává mu na eleganci. Díky kvalitní povrchové úpravě jsou dlouhodobě bezúdržbové.
Tento sortiment vyrábíme ze speciálních i standardních profilů. Plně se přizpůsobujeme požadavkům zákazníka.
Z hliníkových profilů a odlitků jsme schopni vyrobit prakticky cokoliv. Pro tyto výrobky máme špičkové vybaveni a plně se přizpůsobujeme požadavkům zákazníka.
Posuvně otočný zasklívací systém ALUMINCO nabízí posun jednotlivých skel ke straně a jejich vyklopení.
Posuvný zasklívací systém ALUMINCO nabízí posun jednotlivých skel ke straně a nebo jejich otevření tzv. do opony - na obě strany.
Velkou výhodou našich zasklívacích systémů je jejich elegantní využití u balkonů tvaru U.
Navštivte vzorkovnu produktů v sídle naší firmy v Praze - Horních Počernicích, ulice Ve Žlíbku 1849/2A.
U panelových domů je z hlediska konstrukce balkonového zábradlí nejvhodnější varianta svařovaného systému.
Závěsné balkony pro všechny typy domů
Tento produkt byl vyvinut pro zákazníky, kteří ve svém bytě nemají balkon, nebo mají pouze tzv. francouzská okna či balkon miniaturních rozměrů.
U novostaveb a bytových domů využíváme pro realizaci balkonového zábradlí sekční systém nebo svařovaný systém.
Celoskleněné balkonové zábradlí je v poslední době pro svůj jedinečný design velmi populární zejména u novostaveb a bytových domů.