Stříška nad vchod KLASIK

Image 0

Skleněné stříšky nad vchod patří mezi vysoce ceněné produkty s perfektními uživatelskými vlastnostmi. Mezi ty patří především:

  • velice kvalitní zpracování,
  • uložení skleněné bezpečnostní výplně mezi gumovými profily,
  • vodotěsné a zakrytované zapravení místa styku skel s fasádou,
  • standardně dodávaná čelní okapnice pro odvod stékající vody.


Design stříšky KLASIK tvoří podpěra z profilu. Délky stříšek dodáváme na míru dle potřeb zákazníka. Konstrukce stříšky je celohliníková v jakémkoliv odstínu dle vzorníku RAL, výplň bezpečnostní sklo Connex 3.3.1. nejčastěji mléčný, na přání lze objednat i průhledný nebo barevný. Na všechny typy stříšek máme statický výpočet.

Tato stříška je určená zejména pro instalaci nad vchody do domů a nad balkony v posledních patrech jako ochrana místa vstupu a balkonů proti nepříznivému počasí.

Naše další služby:
Skleněné stříšky nad vchod patří mezi vysoce ceněné produkty s perfektními uživatelskými vlastnostmi. Mezi ty patří především:
Tento sortiment vyrábíme ze speciálních i standardních profilů. Plně se přizpůsobujeme požadavkům zákazníka.
Vyrábíme mříže nad zábradlí, předokenní, případně i jiné typy dle potřeb zákazníka. Mříž TREND je tvořena obvodovým rámem a tyčovou výplní ve tvaru cihlové zdi.
Z hliníkových profilů a odlitků jsme schopni vyrobit prakticky cokoliv. Pro tyto výrobky máme špičkové vybaveni a plně se přizpůsobujeme požadavkům zákazníka.