11.12.2015

Představujeme nově dokončené projekty pro EKOSPOL a.s.

Image 0

V letošním roce jsme dokončili další významné projekty pro předního pražského developera EKOSPOL a.s.

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout detaily zábradlí, balkonových mezistěn a čelních pohledových panelů na právě dokončených etapách projektu Panorama Kyje a Nové Měcholupy, které jsme dodali včetně montáže pro jednoho z čelních pražských developerů - EKOSPOL a.s.

Robustní hliníková zábradlí vyrábíme v našem závodě přímo v Praze. Jako povrchovou úpravu používáme práškové lakování prováděné ve vlastní lakovně InColour, která patří technologicky k nejkvalitnějším a největším v Praze a Středních Čechách. Naše výrobky máme pod kontrolou po celou dobu jejich vzniku: od technické dokumentace, přes kompletní výrobu až po finální produkt = nalakovaný výrobek.

Čelní pohledové panely vyrábíme z kompaktních exteriérových desek FunderMax. V těchto bytových projektech byly navrženy i jako výplňové desky zábradlí. Jedná se o duromery vysokotlakého laminátu, které jsou samonosné a odolné vnějším klimatickým vlivům a UV záření. Široká paleta barevného provedení těchto desek umožňuje zajímavá exteriérová architektonická řešení.

Naše zábradlí, mezistěny a pohledové čelní panely zajišťují obyvatelům bytů bezpečnost a elegantně doplňují příjemné bydlení.

Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5 Image 6 Image 7 Image 8 Image 9 Image 10 Image 11 Image 12