12.09.2014

Jsme výhradním dodavatelem hliníkového zábradlí pro projekty EKOSPOL a.s.

Image 0

Společnost Aluminco patří mezi firmy s největším počtem realizací v oblasti dodávek balkonového zábradlí a jeho doplňků, ať už se jedná o mříže, vstupní portály, okapnice a další hliníkové produkty. V oblasti dodávek balkonového zábradlí a doplňků pro novostavby spolupracujeme s velkými stavebními firmami a developery. Naším nejvýznamnějším partnerem v tomto segmentu je developerská firma EKOSPOL a.s.


EKOSPOL je jedna z nejvýznamnějších českých a jeden ze dvou největších českých rezidenčních developerů. Od založení v roce 1992 zrealizovala po celé Praze přes 45 velkých developerských projektů pro více než 9 000 zákazníků. Podle podílu na trhu prodaných bytů patří stabilně mezi 3 největší české rezidenční developery. Právě proto jsme hrdí na to, že jsme výhradním dodavatelem hliníkového zábradlí pro její projekty.

Naše hliníkové zábradlí nejen skvěle vypadá, ale díky bezúdržbové povrchové úpravě a jednoduché a rychlé montáži je také velmi praktické. Nabízíme jakékoliv barevné provedení, takže si náš partner může vybrat barvu odpovídající danému projektu, navíc jsou hliníkové konstrukce velmi lehké. U novostaveb je z hlediska konstrukce balkonového zábradlí nejvhodnější varianta sekčního systému. Jedná se o unikátní systém hliníkového zábradlí, který jsme vyvinuli přímo pro potřeby nově stavěných projektů. Náš sekční systém patří k těm nejlepším jak po technické, tak po estetické stránce.

Společnost EKOSPOL a.s. si nás jako výhradního dodavatele hliníkového zábradlí vybrala nejen díky našim zkušenostem a výhodám našich produktů, ale také díky individuálnímu přístupu při realizaci jejích zakázek a preciznímu řemeslnému zpracování, na které se může vždy spolehnout.