27.06.2014

Připravujeme se na veletrh FOR ARCH 2014

Image 0

Od 16. do 20. září proběhne na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech 25. ročník největšího stavebního veletrhu v České republice, na němž nesmíme chybět. Díky pozvolnému oživování stavebního trhu a souvisejících oborů roste také zájem o tento prestižní veletrh, který se vloni s návštěvností více než 71 000 lidí stal již podruhé nejnavštěvovanější akcí svého druhu v ČR. Jubilejní 25. ročník veletrhu se zaměří na aktuální téma revitalizací a rekonstrukcí, ke kterému má firma INTEGRA METAL SYSTEMS s.r.o. se svými výrobky Aluminco co říct.


Na veletrhu se zaměříme na prezentaci hliníkových konstrukcí Aluminco, jako jsou ploty, brány a zábradlí založené na variabilním bezúdržbovém hliníkovém systému. Naší specialitou jsou sekční zábradlí vhodná pro všechny typy balkonů a teras a také celohliníkový zasklívací systém Aluminco s elegantním designem, který zvětší užitnou plochu vašeho bytu a pomůže dosáhnout celoroční úspory energie.

Dále vám ukážeme mnoho dalších originálních doplňků, jako jsou podokenní či lodžiové sušáky, balkonové mezistěny, stříšky nad vchod, vstupní portály, zábrany pro květináče a další.

Seznámíme vás se způsobem naší práce, pro kterou je typický individuální přístup při realizaci zakázek a precizní řemeslné zpracování. Těšíme se na setkání s vámi na veletrhu FOR ARCH a věříme, že vás naše pestrá nabídka a přístup k práci nadchnou.

Image 1 Image 2 Image 3