06.08.2014

Nově nabízíme hliníkové závěsné balkony

Image 0

Na základě naší více než patnáctileté zkušenosti s hliníkovými konstrukcemi a výrobky značky ALUMINCO jsme pro vás vyvinuli praktickou novinku, kterou jsou hliníkové závěsné balkony.

Unikátní systém závěsných balkonů je ideálním způsobem pro rozšíření plochy vašeho bytu. Tento systém je samonosný a lze jej osadit jakýmkoliv balkonovým zábradlím ALUMINCO s jakoukoliv výplní. Vybírat můžete s nejrůznějších provedení, barev a designů. Konstrukci hliníkového závěsného balkonu vám vyrobíme na míru, maximální šířka je 2700 mm a maximální hloubka 1200 mm.

Stejně jako všechny naše hliníkové konstrukční systémy mají i nové závěsné balkony velmi kvalitní povrchovou úpravu. Svařované hliníkové konstrukce balkonů lakujeme ve vlastní práškové lakovně, přičemž používáme technologii s nejspolehlivější předúpravou - tryskáním. Po otryskání je každý balkon upraven práškovou vypalovanou barvou zvanou Komaxit. Tato povrchová úprava balkonům zaručuje bezúdržbovost a vysokou životnost. Díky tomu vám můžeme poskytnout záruku až 15 let.

Hliníkový závěsný balkon má jednoduchou montáž a je naprosto bezpečný. Jedná se o ideální balkonové řešení, které je nejen praktické, ale díky bohaté škále barev i designů zábradlí ALUMINCO také estetické. Při realizaci vaší zakázky vám navíc garantujeme individuální přístup a precizní řemeslné zpracování. Nový hliníkový závěsný balkon ALUMINCO je prostě jasnou volbou!

Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5 Image 6