Sušák na prádlo miniFLEX-600 4JO - EKONOMICKÉ BALENÍ (bez krabice)

Toto ekonomické balení (bez krabice) je výhodné při odběru většího množství kusů.

Při odběru 1 - 4 kusů sušáků je možný pouze osobní odběr.

Při odběru 5 ks sušáků a více nabízíme osobní odběr nebo zajištění individuální dopravy. Cenu za dopravu Vám sdělíme po individuální kalkulaci vaší objednávky. Objednávka se stane závaznou až po vašem odsouhlasení ceny za dopravu.

Nástěnný sušák na prádlo miniFLEX-600 4JO je určen pro všechny typy balkonů a lodžií. Je vhodný zejména pro zasklené lodžie a lodžie s výklopnými okny a také pro balkony tvaru U a L, kde po připevnění na zábradlí balkonu využije uživatel pro věšení prádla celou plochu balkonu. Jedná se o odlehčenou variantu sušáku FLEX-600 4JO se stejnými užitnými vlastnostmi. Šňůry jsou na sušáku připevněny pomocí 4 pohyblivých jezdců s očkem na každé straně, které umožňují v případě potřeby šňůry odsunout na stranu či je úplně odstranit. Díky těmto jezdcům je také možné měnit vzdálenosti mezi jednotlivými šňůrami. Další výhodou tohoto sušáku je možnost přikoupení většího množství jezdců a tím také zvýšit počet šňůr. Sušák je povrchově upraven eloxováním, které zaručuje jeho bezúdržbovost - sušák se nemusí nikdy natírat.

Maximální doporučená zátěž sušáku miniFLEX-600 4JO je 30 kg.

Délka hliníkového profilu je 60 cm.  V případě zájmu o kratší profily nabízíme zkrácení na požadovanou délku ZDARMA. Hliníkové profily dodáváme bez předvrtaných otvorů pro ukotvení do zdi.

Tento produkt je chráněn průmyslovým vzorem.


Barevné provedení stříbrný elox
1 ks sušáku    2 x profil, 4 x boční záslepka, 8 x jezdec s očkem
Rozměry profilu délka 60 cm, průměr profilu 3 x 3 cm
Balení neobsahuje     šňůru na prádlo, kotvy - v případě požadavku nutno přiobjednat

1 340 Kč s DPH
Dostupnost: Skladem
+
-
1 340
Doplňky k tomuto produktu: