Sušák na prádlo FLEX-800 5JO (jezdec s očkem)

První venkovní sušák na prádlo tohoto druhu na trhu, jedná se tedy o skutečný originál. Balkonový sušák na prádlo FLEX-800 5JO je určen pro všechny typy balkonů a lodžií.

Je vhodný zejména pro zasklené lodžie a lodžie s výklopnými okny. Šňůry jsou na sušáku připevněny pomocí 5 pohyblivých jezdců s otvorem na každé straně, které umožňují v případě potřeby šňůry odsunout na stranu či je úplně odstranit. Díky těmto jezdcům je také možné měnit vzdálenosti mezi jednotlivými šňůrami. Další výhodou tohoto sušáku je možnost přikoupení většího množství jezdců a tím také zvýšit počet šňůr. Sušák je povrchově upraven eloxováním, které zaručuje jeho bezúdržbovost - sušák se nemusí nikdy natírat.

Maximální doporučená zátěž sušáku FLEX-800 5JO je 30 kg.

Délka hliníkového profilu je 80 cm. V případě zájmu o kratší profily nabízíme FLEX-600 4JO, případně jiné zkrácení na požadovanou délku ZDARMA. Hliníkové profily dodáváme bez předvrtaných otvorů pro ukotvení do zdi. 

Tento produkt je chráněn průmyslovým vzorem.

Barevné provedení stříbrný elox
Balení obsahuje 2 x profil o délce 80 cm, 4 x boční záslepka, 10 x jezdec s otvorem, 30 m nylonová šňůra, 4 x kotva do panelu, 1x krabice 
Balení neobsahuje kotvy přes zateplení - v případě pořadavku nutno přiobjednat

2 980 Kč s DPH
Dostupnost: Skladem
+
-
2 980
Doplňky k tomuto produktu: