Sušák na prádlo FLEX-800 5JO - EKONOMICKÉ BALENÍ (bez krabice)

Toto ekonomické balení (bez krabice) neobsahuje šňůru na prádlo a kotvy a je výhodné při odběru většího množství kusů.

Při odběru 1 - 4 kusů sušáků je možný pouze osobní odběr.

Při odběru 5 ks a více nabízíme osobní odběr nebo zajištění individuální dopravy. Cenu za dopravu Vám sdělíme po individuální kalkulaci vaší objednávky. Objednávka se stane závaznou až po vašem odsouhlasení ceny za dopravu.

Balkonový sušák na prádlo FLEX-800 5JO je určen pro všechny typy balkonů a lodžií. Je vhodný zejména pro zasklené lodžie a lodžie s výklopnými okny. Šňůry jsou na sušáku připevněny pomocí 5 pohyblivých jezdců s otvorem na každé straně, které umožňují v případě potřeby šňůry odsunout na stranu či je úplně odstranit. Díky těmto jezdcům je také možné měnit vzdálenosti mezi jednotlivými šňůrami. Další výhodou tohoto sušáku je možnost přikoupení většího množství jezdců a tím také zvýšit počet šňůr. Sušák je povrchově upraven eloxováním, které zaručuje jeho bezúdržbovost - sušák se nemusí nikdy natírat.

Maximální doporučená zátěž sušáku FLEX-800 5JO je 30 kg.

Délka hliníkového profilu je 80 cm. V případě zájmu o kratší profily nabízíme FLEX-600 4JO, případně jiné zkrácení na požadovanou délku ZDARMA. Hliníkové profily dodáváme bez předvrtaných otvorů pro ukotvení do zdi. 

Tento produkt je chráněn průmyslovým vzorem.

Barevné provedení stříbrný elox
1 ks sušáku 2 x profil o délce 80 cm, 4 x boční záslepka, 10 x jezdec s otvorem
Balení neobsahuje šňůru na prádlo, kotvy - v případě pořadavku nutno přiobjednat

2 450 Kč s DPH
Dostupnost: Skladem
+
-
2 450
Doplňky k tomuto produktu: