Vzorkovna

Image 0

Navštivte vzorkovnu produktů v sídle naší firmy v Praze - Horních Počernicích, ulice Ve Žlíbku 1849/2A.

Zveme vás k nám od pondělí do pátku v době mezi 8:00 a 17:00 hodin. V naší vzorkovně si můžete osobně prohlédnout a vyzkoušet unikátní balkonové zasklení, které naše firma vyvinula ve spolupráci s architekty a projektanty tak, aby splňovalo nejvyšší aktuální požadavky zákazníků na kvalitu, funkčnost a design. Jedná se o bezrámový posuvně otočný systém bez výhybky. K dispozici jsou i vzorky barevného zasklení.

K dispozici je také několik vzorků svařovaných panelákových zábradlí s povrchovou úpravou - KOMAXIT - prášková vypalovaná barva v několika barevných provedeních včetně výplní, které dodáváme.

Dále u nás naleznete typové výplně pro schodišťová a balkonová zábradlí pro rodinné domy , vzorky plotů, vchodových stříšek, mříží či všechny typy nabízených lodžiových a podokenních sušáků s praktickou ukázkou jejich uchycení.

Zástupcům SVJ a projektantům nabízíme: unikátní možnost zapůjčení přenosných vzorků zasklení a zábradlí pro účely jejich další prezentace klientům.

V případě zájmu o realizaci větších projektů nabízíme zdarma vytvoření vizualizace.

Další fotky:
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5 Image 6 Image 7 Image 8 Image 9 Image 10 Image 11 Image 12 Image 13
Naše další služby:
Při vývoji našeho zasklení jsme kladli největší důraz na to, abychom uvedli na trh produkt s přidanou hodnotou oproti stávajícím systémům.
Velkou výhodou našeho systému je možnost pohybu skel přes rohy balkonů. Skla se tak dají shrnout z celého obvodu ke každé straně balkonu.
Vyvinuli jsme pro vás celohliníkový systém bezrámového zasklení lodžií. Technicky je na velmi vysoké úrovni.