Služby

Uvádíme na trh celohliníkový parapet s hliníkovými bočnicemi se zadním i bočním těsněním.
Skleněné stříšky nad vchod patří mezi vysoce ceněné produkty s perfektními uživatelskými vlastnostmi. Mezi ty patří především:
Skleněné stříšky nad vchod patří mezi vysoce ceněné produkty s perfektními uživatelskými vlastnostmi. Mezi ty patří především:
Pro balkony a lodžie společné pro dva byty vyrábíme mezistěny. Vzhledem k tomu, že rozměry těchto mezistěn jsou naprosto individuální, vyrábí se vždy na míru dle specifikace zákazníka.
Vyrábíme mříže nad zábradlí, předokenní, případně i jiné typy dle potřeb zákazníka. Mříž KLASIK je tvořena obvodovým rámem a jedním horizontálním profilem, mezi které je svařena tyčová výplň.
Vyrábíme mříže nad zábradlí, předokenní, případně i jiné typy dle potřeb zákazníka. Mříž TREND je tvořena obvodovým rámem a tyčovou výplní ve tvaru cihlové zdi.
Ze speciálních profilů vyrábíme vstupní dveře na míru v provedení jednokřídlém, dvoukřídlém, s nadsvětlíkem případně s pevnou vedlejší stěnou.
Mezi další sortiment patří hliníkové brány a branky určené zejména pro privátní rodinné domy a průmyslové objekty.
Tento sortiment vyrábíme ze speciálních i standardních profilů. Plně se přizpůsobujeme požadavkům zákazníka.
Z hliníkových profilů a odlitků jsme schopni vyrobit prakticky cokoliv. Pro tyto výrobky máme špičkové vybaveni a plně se přizpůsobujeme požadavkům zákazníka.
Vyvinuli jsme pro vás celohliníkový systém bezrámového zasklení lodžií. Technicky je na velmi vysoké úrovni.
Velkou výhodou našeho systému je možnost pohybu skel přes rohy balkonů. Skla se tak dají shrnout z celého obvodu ke každé straně balkonu.
Navštivte vzorkovnu produktů v sídle naší firmy v Praze - Horních Počernicích, ulice Ve Žlíbku 1849/2A.
Při vývoji našeho zasklení jsme kladli největší důraz na to, abychom uvedli na trh produkt s přidanou hodnotou oproti stávajícím systémům.
U panelových domů je z hlediska konstrukce balkonového zábradlí nejvhodnější varianta svařovaného systému.
U novostaveb a bytových domů využíváme pro realizaci balkonového zábradlí sekční systém nebo svařovaný systém.
Závěsné balkony pro všechny typy domů
Tento produkt byl vyvinut pro zákazníky, kteří ve svém bytě nemají balkon, nebo mají pouze tzv. francouzská okna či balkon miniaturních rozměrů.
U rodinných domů je balkonové zábradlí možné realizovat sekčním, svařovaným nebo montovaným systémem.