Kariéra

Společnost INTEGRA METAL SYSTEMS s.r.o. nabízí novým uchazečům práci v perspektivní, dynamicky se rozvíjející společnosti, motivační finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí a práci na plný úvazek na dobu neurčitou.

V současné době nabízíme tyto pracovní pozice:

SVÁŘEČ hliníkových konstrukcí

FRÉZAŘ na jednovřetenovou kopírovací frézku

SVÁŘEČ hliníkových konstrukcí

Požadavky:
  • svářečský průkaz a praxe v oboru
  • schopnost číst výkresovou dokumentaci
  • časová flexibilita
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
  • trestní bezúhonnost
Náplň práce:
  • svařování hliníkových konstrukcí metodami TIG a MIG

Požadavky:
  • čtení výkresové dokumentace
  • praxi na pozici fézař výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
  • obsluha kopírovací frézky
Pokud Vás námi nabízené pozice zaujaly, posílejte své životopisy s fotografií na náš e-mail: recepce@aluminco.cz.