Kariéra

Společnost INTEGRA METAL SYSTEMS s.r.o. nabízí novým uchazečům práci v perspektivní, dynamicky se rozvíjející společnosti, motivační finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí a práci na plný úvazek na dobu neurčitou.

V současné době nabízíme tyto pracovní pozice:

MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK

SVÁŘEČ hliníkových konstrukcí

DĚLNÍK ve výrobě hliníkových konstrukcí

Montážní pracovník

Hledáme šikovné a schopné pracovníky pro montáže hliníkových konstrukcí.

Vše Vás rádi naučíme!

Požadavky:
  • trestní bezúhonnost
Náplň práce:
  • montáž hliníkových konstrukcí - zábradlí a zasklení balkonů

Svářeč hliníkových konstrukcí

Požadavky:
  • svářecí průkaz
  • porozumění výkresové dokumentaci
  • časová flexibilita
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
  • svařování hliníkových konstrukcí metodami TIG a MIG

Dělník ve výrobě hliníkových konstrukcí

Požadavky:
  • manuální zručnost
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  •  broušení, vrtání, hrotování

Pokud Vás některá z námi nabízených pozic zaujala, posílejte své životopisy na náš e-mail: recepce@aluminco.cz nebo se s námi spojte telefonicky: 271 743 400, 734 351 440.